< 2023 rok! Mamy Kocięta!     Zapraszamy do działu kocięta      >

 

Nowości z naszej hodowli

 

Do Najnowszych Wydarzeń naszej hodowli —>

Wrzesień 2015

W drugiej połowie Września 2015 powitaliśmy na świecie miot "P", w którym znalazły się czarne i rude kociaki. Szczęśliwymi rodzicami są CH Barnaba Wiki-Black*PL oraz Greta Madoxinspiracja*PL.

 

Marzec 2015

Dnia 7 marca 2015 roku na Międzynarodowej Wystawie Kotów we Wrocławiu nasze kochane rudaski z miotu M ( Markus, Martin, Molly) otrzymały piękny medal i nominację do BIS. Komisja sędziowska podczas Best In Show uznała miot za najładnieszy, na wystawie otrzymaliśmy piękny puchar, nagrody rzeczowe i najważniejsze - satysfakcję z osiągnięć naszych milusińskich wychowanków. Rodzice maluszków to CH Barnaba Wiki-Black*PL oraz Demera Alara*PL.

Piękny biało-rudy Martin z niebieskimi oczkami chyba zostanie u nas w hodowli.

 

Styczeń 2015

Wakacyjne maluchy (koniec Lipca i Sierpnia) dobrze wychowane i wykarmione szukają nowych domów, tak prezentujemy się dzisiaj:

kotka Maine Coon  kotka Maine Coon  kotka Maine Coon  
 

Wrzesień 2014

W Lipcu urodziły się 2 mioty kociaków: rude, rudo białe, szylkretka i czarno białe. Szczęśliwymi matkami są Gajka oraz Bella Brama, ojcem został Barnaba.
Informacje o kociętach

 
Kociaki z nowego miotu

Marzec 2014

Lubimy dowiadywać się co słychać u naszych kociąt, gdy już zamieszkały w nowych domach. Ostatnio napisali do nas właściciele kotki, która zamieszkała w Ostrowie Wielkopolskim, z radością donoszą, że rodzinka ma się świetnie, oraz że udało się im odnieść nie lada sukces wychowawczy. Kotka nauczyła się korzystania z toalety! Teraz kuweta nie będzie już konieczna! Gratulujemy, jesteśmy uradowani że kociaki okazują się być takimi bystrzakami! :)

kociaki Maine Coon  kociaki Maine Coon 
 

Październik 2013

Z końcem października 2013 roku przyszły na świat dwa mioty kociaków (szylkretki, czarne i rude). Zdjęcia już do obejrzenia na stronie w dziale Kocięta. Zapraszamy do rezerwacji! Szczęsliwym ojcem jest champion Barnaba pochodzący z hodowli Wiki-Black Warszawa, matki kociąt pochodzą z naszej hodowli.

 
Kociaki z nowego miotu

Listopad 2013

Tak kurczak i wołowina na wzrost naszych kociąt wpływa. Kociaki są zaszczepione, zachipowane. Mogą nas tylko opuścić do dobrych domów z wyprawkami firmy Royal ( Miot H)

kociaki Maine Coon  kociaki Maine Coon 
 
Kociaki z nowego miotu

Wrzesień 2013

Z końcem sierpnia powitaliśmy w hodowli dwa nowe mioty. Miot H - 3 rude kocurki, szczęśliwi rodzice to CH Barnaba Wiki-Black*PL oraz Bella Brama Jurtomia*PL. Oraz Miot I - trzy kocurki (czarny, rudy, rudo-biały) i dwie koteczki (ruda i rudo-biała), rodzicami są CH Barnaba Wiki-Black*PL i Demera Alara*PL. Kocięta mogą nas opuścić najwcześniej w połowie listopada. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt w celu rezerwacji. Pierwsze zdjęcia za 2-3 tygodnie.

kociaki Maine Coon  kociaki Maine Coon  kociaki Maine Coon 
 

Styczeń 2013

Pragniemy się pochwalić naszym sukcesem. Miot G na Międzynarodowej Wystawie Kotów Rasowych w Warszawie w dniu 27.01.2013 otrzymały ocenę 1, NOM BIS (BEST IN SHOW). Po długiej naradzie sędziowskiej nasz miot zajął II miejsce.

 
Kociaki z nowego miotu G

12 Listopad 2012

Z końcem października 2012r. przyszły na świat śliczne kocięta. Szczęśliwymi rodzicami są: GIC Dionizy Magnus*PL i CH Gaja Magnus*PL oraz CH Barnaba Wiki-Black*PL i Bella Brama Jurtomia*PL. Maluszki z pierwszego miotu F mają już 3 tygodnie, a z kolejnego G - 2 tygodnie. Kociaki będą mogły opuścić nasz dom w połowie stycznia, zapraszamy do odwiedzin działu KOCIĘTA. Ewentualne rezerwacje będzie można zgłaszać za 2-3 tygodnie.

Kociaki z nowego miotu F
Kociaki z nowego miotu F 
 
Kociaki z nowego miotu

Sierpień 2012

Nasz Champion Barnaba Wiki-Black*PL (więcej o kocurze) został dnia 18 lipca ojcem. Demera Alara*PL (więcej o kotce) urodziła ośmioro ślicznych i zdrowych kociąt (2 czarne, 3 czarno-białe, 1 rudy, 1 rudo-biały oraz 1 szylkretka). Kotki będzie można odebrać w połowie października, rezerwacja telefoniczna.

Zdjęcia naszych kociaków znajdą Państwo w dziale KOCIĘTA. Serdecznie zapraszam!

kociaki Maine Coon  kociaki Maine Coon  kociaki Maine Coon 
 

Lipiec 2012

Z końcem lipca spodziewamy się kociąt miotu E. Szczęśliwi rodzice to Champion Barnaba i Demerka. Zapraszamy do odwiedzin naszej strony internetowej.

 

Kwiecień 2012

Właścicielom Chico, Campari i Cypiska składamy serdeczne życzenia z okazji zbliżającej się pierwszej rocznicy urodzin ich kociaków.

 
Kociaki z nowego miotu

Styczeń 2012

Nasza ruda pociecha Bella Brama Jurtomia*PL (więcej o kotce) 19 stycznia urodziła rude kocięta z białymi elementami. Matka i maluszki czują się dobrze. Ojcem jest kocur z naszej hodowli Champion Barnaba WikiBlack*PL (więcej o kocurze).

Zdjęcia naszych kociaków znajdą Państwo w dziale KOCIĘTA. Zapraszamy!

Kociaki z nowego miotu
 
Alex w nowym domu

Wrzesień 2011

Alex - ukochany pierworodny wyjechał do Chodzieży. Tam, pod czujnym okiem 16-letniej Martyny zaprzyjaźnia się z dwuletnią kotką brytyjską i rybkami. Ciekawa jestem co z tej przyjaźni wyniknie (i czy rybki przeżyją?). Bardzo za nim tęsknię.

kociaki Maine Coon  kociaki Maine Coon  kociaki Maine Coon  kociaki Maine Coon 
kociaki Maine Coon  kociaki Maine Coon  kociaki Maine Coon  kociaki Maine Coon

Wszystkie nasze kocurki bardzo szybko "odnalazły się" w nowych domach. Z wszystkimi właścicielami pozostajemy w kontakcie, piszą do nas, przesyłają zdjęcia i pocieszają kiedy trzeba, za co im wszystkim bardzo dziękuję.

 
Chico w nowym domu

Wrzesień 2011

Chico - zamieszkał we Wrocławiu z dwuletnią kotką Maine Coon, oto zdjęcia:

     kociak Maine Coon  kociaki Maine Coon  kociak Maine Coon  kociaki Maine Coon
 
Timi w nowym domu

Wrzesień 2011

Kolejne kocurki opuściły nasz dom (szkoda).
Cypis - zamieszkał w Opolu z bardzo sympatyczną rodziną, to jej przedstawicielka mała Madzia wybrała sobie naszego tygryska. Nowi właściciele wysyłają e-maile z informacjami, że choć bardzo go rozpieszczają to jest bardzo grzecznym, kochanym kotkiem, który próbuje zaprzyjaźnić się z ich pieskiem yorkiem.

kociaki Maine Coon  kociaki Maine Coon
 
Ali w nowym domu

Sierpień 2011

Kocurek Ali pojechał już do swojego nowego domu w Gostyniu. Jego opiekunem został 18-letni Kamil, który pozostaje z nami w kontakcie esemesowym i telefonicznym. Przez pierwsze noce maluch nie pozwalał się Kamilowi wyspać, budził go miauczeniem i ocieraniem. Ale teraz jest już wszystko w porządku. Mam nadzieję, że opiekując się naszym Aluśkiem młody Kamil nauczy się odpowiedzialności i troskliwości, co zaprocentuje w jego dalszym życiu - tego mu życzę.

     kociaki Maine Coon  kociaki Maine Coon  kociaki Maine Coon
 
Barni z nowym właścicielem

Sierpień 2011

Dwa kocurki opuściły już nasz dom, gdzie się urodziły i wychowały pod czujną opieką swych matek. Barni zamieszkał w naszym rodzinnym mieście - Kaliszu, trafił do wspaniałej rodziny kochającej zwierzęta. Dziękuję nowej właścicielce Monice za słowa otuchy, kiedy pierwszy kocurek nas opuszczał (nie było nam lekko), a szczególnie za późniejszy sms, w którym napisała, że bardzo go kocha.

kociaki Maine Coon  kociaki Maine Coon  kociaki Maine Coon  kociaki Maine Coon  kociaki Maine Coon
 
Alibaba odbiera puchar

17 Lipca 2011

Mieliśmy przyjemność wziąć udział w pokazie kotów zorganizowanym przez Stowarzyszenie Hodowców Kotów. Na pokazie zaprezentowaliśmy nasze śliczne rude kociaki: Alibabę, Barniego i Bruno. Kociaki zdobyły piękny puchar oraz tytuł najpiękniejszych kotów prezentacji. Miła atmosfera i sprawna organizacja sprawiła, iż nie możemy się już doczekać kolejnej imprezy organizowanej przez SKH. Puchar odebrał Alibaba, a my pękaliśmy z dumy. :)

kociaki ze swoim pucharem  kociaki ze swoim pucharem  kociaki ze swoim pucharem  kociaki ze swoim pucharem
kociaki ze swoim pucharem
 
kocięta z miotu C

Kwiecień 2011

W naszej hodowli pojawiły sie długo wyczekiwane kocięta! W miocie C urodziły się cztery kocurki! zapraszam do działu KOCIĘTA

 
kocięta z miotu A i B

Marzec 2011

W naszej hodowli pojawiły sie długo wyczekiwane kocięta! Miot A i B to same rude kocurki! zapraszam do działu KOCIĘTA, gdzie znajdą państwo wszelkie dane i zdjęcia kotków.

 

Copyright © 2011 Madoxinspiracja*PL - hodowla kotów rasowych Maine Coon.

Projekt i wykonanie: RudyKrokodyl. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Kontakt pod adresem: RudyKrokodyl@gmail.com